• Apothekary 87 Clay Pomade Vanilla& Mango

Apothekary 87 Clay Pomade Vanilla& Mango

REF AP6

79,- 69,-

Czas dostawy: 1-2 dni

Pomada do włosów Apothecary 87  Vanilla & Mango  to pomada na bazie białej glinki o mocnym chwycie, matowym efekcie oraz zapachu mango i wanilii.

 Produkt dedykowany fryzurom wymagającym przyzwoitego chwytu i tekstury. Dzięki białej glince, pomada nie wysycha i nie skleja włosów, dzięki czemu nadaje się do  wielokrotnego układania na głowie w ciągu dnia a zapach który roztacza poprawi twój nastrój.

 Waga: 100g.

 Dla Kogo: Do włosów o średniej i krótkiej długości oczekujących matowego chwytu.

Skład: Petroatum, Kaolin, Cera, Lanolin, Phenoxyethanol, Parfum, benzyl alcohol, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Genaniol, Limonene, Linalool.

Nie dziękuję
5%

za zapisanie się na newsletter

Apothecary 87 - olejki do brody oraz balsamy The Brighton Beard Company - balsamy do brody GoldenBeards - balsamy i olejki do brody Percy Nobleman - balsamy, pomady i olejki do brody Uppercut Deluxe - pomady i odzywki do włosów Stylowy Brodacz - szczotki i kartacze do brody
Captain Fawcett - woski i olejki do brody Pomp & Co. - woski do brody i pomady do włosów The Bearded Man Company - balsamy i olejki do brody Barber Mind - olejki do brody i pomady do włosów Damn Good Soap - olejki i balsamy do brody Pan Drwal - olejki do brody