•  Mandarynka - Cedr Balsam do Brody The Brighton Beard Company
  •  Mandarynka - Cedr Balsam do Brody The Brighton Beard Company

Mandarynka - Cedr Balsam do Brody The Brighton Beard Company

REF TB1

89,-

Czas dostawy: 1-2 dni

Balsam do brody firmy The Brighton Beard Co Mandarynka i Cedr 60 ml

Polecamy balsam do brody o zapachu słodkiej mandarynki i drzewa cedrowego - zapach orzeźwiający, owocowo - drzewny, ujmujący świeżością.

Nawilżający i odżywiający balsam o delikatnym chwycie i subtelnym połysku.

Wykonany ręcznie na bazie najlepszych, naturalnych składników organicznych jak olejek jojoba i masło shea, które chronią brodę wraz ze skórą przed szkodliwymi czynnikami.

Balsam ma bardzo delikatną konsystencję dzięki czemu nie stawia oporu przy rozgrzewaniu. Nie obciąża brody, nadając jej zdrowy, pełny wyglądu.

Dla kogo? Dla tych, którzy noszą gęstą i całkiem długą brodę, wymagającą ułożenia i mocnej dawki nawilżenia.

Skład: Vitellaria Paradoxa (Shea Butter), Cera Flava (Beeswax), Simmondsia Chinensis (Jojoba Oil), Essential Oils (Mandarin, Cedarwood, Juniper, Tea Tree).

Nie dziękuję
5%

za zapisanie się na newsletter

Apothecary 87 - olejki do brody oraz balsamy The Brighton Beard Company - balsamy do brody GoldenBeards - balsamy i olejki do brody Percy Nobleman - balsamy, pomady i olejki do brody Uppercut Deluxe - pomady i odzywki do włosów Stylowy Brodacz - szczotki i kartacze do brody
Captain Fawcett - woski i olejki do brody Pomp & Co. - woski do brody i pomady do włosów The Bearded Man Company - balsamy i olejki do brody Barber Mind - olejki do brody i pomady do włosów Damn Good Soap - olejki i balsamy do brody Pan Drwal - olejki do brody