• Limonka i Bazylia Balsam do Brody The Bringhton Company
  • Limonka i Bazylia Balsam do Brody The Bringhton Company

Limonka i Bazylia Balsam do Brody The Bringhton Company

REF TB2

89,-

Czas dostawy: 1-2 dni

Balsam do brody firmy The Brighton Beard Company Limonka i Bazylia 60 ml

Balsam do brody o ziołowo - cytrusowych nutach bazylii i limonki to extra połączenie dla nowoczesnego i pełnego życia mężczyzny, który chce podkreślić swoją bogatą osobowość.

Wyprodukowany i zaprojektowany w angielskim mieście Brighton na potrzeby współczesnego brodacza.

Produkt charakteryzuje się lekkim chwytem i naturalnym połyskiem dzięki użyciu wosku pszczelego i dobroczynnego masła shea. Balsam ponadto zawiera w sobie, słynące z regeneracyjnych właściwości olejek jojoba, który ponadto zadba o atrakcyjny połysk.

Dla kogo? Dla tych, którzy noszą długą, gęstą brodę i szukają produktu, który zadba o jej kształt i świeży, długotrwały zapach.

Skład: Vitellaria Paradoxa (Shea Butter), Cera Flava (Beeswax), Simmondsia Chinensis (Jojoba Oil), Essential Oils (Lime, Basil, Tea Tree).

Nie dziękuję
5%

za zapisanie się na newsletter

Apothecary 87 - olejki do brody oraz balsamy The Brighton Beard Company - balsamy do brody GoldenBeards - balsamy i olejki do brody Percy Nobleman - balsamy, pomady i olejki do brody Uppercut Deluxe - pomady i odzywki do włosów Stylowy Brodacz - szczotki i kartacze do brody
Captain Fawcett - woski i olejki do brody Pomp & Co. - woski do brody i pomady do włosów The Bearded Man Company - balsamy i olejki do brody Barber Mind - olejki do brody i pomady do włosów Damn Good Soap - olejki i balsamy do brody Pan Drwal - olejki do brody