• Barber Mind INK – pomada młodości, maskuje siwe włosy!
  • Barber Mind INK – pomada młodości, maskuje siwe włosy!

Barber Mind INK – pomada młodości, maskuje siwe włosy!

REF BM3

89,- 79,-

Czas dostawy: 1-2 dni

Pomadę do włosów INK charakteryzuje średni chwyt, połysk i zawartość olejku Tsubaki, który pielęgnuje skórę głowy.

Używając jej przenosisz się w świat tatuaży, jej czarny kolor nawiązuje do podstawowej palety kolorystycznej każdego tatuażysty. Dzięki niemu zamaskujesz siwe włosy, przyciemnisz je w najbardziej naturalny sposób.


Nazwa „Ink” pasuje do tej pomady idealnie, jest też nawiązaniem to linii pomad Barber Mind inspirowanej światem tatuaży.

Oto jak wygląda pierwsza na świecie „pomada młodości”. „Elixir vitae” dla Waszych włosów.

Pojemność: 100 ml.

Skład: Aqua/Water, Ceteareth-30, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Glycerin, Propylene Glycol, Methyl Paraben, Propyl Paraben, Ethyl Paraben, Phenoxyethanol, PVP, Parfum, Camellia Japonica Seed Oil, Beeswax, Dimethicone, Disodium EDTA, Basic Blue 99, Basic Brown 16, Acid Violet 43, Basic Red 76, Basic Yellow 75, Limonene.

Nie dziękuję
5%

za zapisanie się na newsletter

Apothecary 87 - olejki do brody oraz balsamy The Brighton Beard Company - balsamy do brody GoldenBeards - balsamy i olejki do brody Percy Nobleman - balsamy, pomady i olejki do brody Uppercut Deluxe - pomady i odzywki do włosów Stylowy Brodacz - szczotki i kartacze do brody
Captain Fawcett - woski i olejki do brody Pomp & Co. - woski do brody i pomady do włosów The Bearded Man Company - balsamy i olejki do brody Barber Mind - olejki do brody i pomady do włosów Damn Good Soap - olejki i balsamy do brody Pan Drwal - olejki do brody