Anatomia szczotki do brody - część II

Jak już wiemy z poprzedniego artykułu, szczotki do brody Stylowy Brodacz są wykonane z drewna bukowego, wytrzymałego i równie szlachetnego jak dąb. Teraz trzeba wspomnieć o drugim równie ważnym elemencie budowy szczotki do brody jakim jest włosie. Włosie w 100% naturalne.


szczotka do brody Stylowy Brodacz - włosie

Nasuwa się

pytanie – dlaczego włosie naturalne w szczotkach do brody

Stylowy Brodacz, a nie ekologiczne czy syntetyczne?

Odpowiedź jest jedna – włosie naturalne, które zostało nabite na trzonek drewniany zbudowane jest głównie z keratyny tak jak nasze włosy, a przez to idealnie współgra z włosami na brodzie pomagając je wyprasować, stworzyć barierę ochronną i je wzmocnić. Używając naturalnego włosia i szczotkując nim swoją brodę można bardzo szybko poprawić kondycję włosów i zadbać o skórę brody. Plusy są jednoznaczne – włosie sztuczne poza pseudo-masażem nie daje żadnych dodatkowych korzyści.

Twardość włosia szczotek Stylowego Brodacza jest wyznacznikiem jakości włosia w szczotkach do brody oraz unikalna na rynku i sprawia, że oferujemy najlepszy produkt do szczotkowania brody.


szczotki i kartacze do brody Stylowy BrodaczSTYLOWYBRODACZ

5%

za zapisanie się na newsletter

Apothecary 87 - olejki do brody oraz balsamy The Brighton Beard Company - balsamy do brody GoldenBeards - balsamy i olejki do brody Percy Nobleman - balsamy, pomady i olejki do brody Uppercut Deluxe - pomady i odzywki do włosów Stylowy Brodacz - szczotki i kartacze do brody
Captain Fawcett - woski i olejki do brody Pomp & Co. - woski do brody i pomady do włosów The Bearded Man Company - balsamy i olejki do brody Barber Mind - olejki do brody i pomady do włosów Damn Good Soap - olejki i balsamy do brody Pan Drwal - olejki do brody