Olejki do brody

Drodzy  Brodacze,

Olejki do brody są po prostu niezastąpionym paliwem dla naszej brody, mają za zadanie nawilżać skórę twarzy i naszą brodę, układać zarost, a przede wszystkim zmiękczać i  odżywiać włosy brody.

Skóra na twarzy jest bardziej delikatna aniżeli na głowie, dlatego też olejek jest niezastąpionym narzędziem każdego brodatego. Używając olejków do brody zminimalizujemy do zera ryzyko sypiącego się naskórka z twarzy i  oczywiście swędzenia, które daję nam popalić w początkowej fazie zapuszczania brody.

Olejki do brody dostępne w sklepie Stylowego Brodacza są olejkami o ciekawym połączeniu olejków: migdałowego, arganowego, kokosowego.

Wszystkie te oleje tłoczone są na zimno i posiadają następujące właściowości:

Olej migdałowy- super nawilżać naszej brody, zawiera dużą ilość witaminy A i E a ta bomba witaminowa, dla Twojej brody przeciwdziała wysuszeniu skóry i przywraca jędrność i blask Twojej brodzie.

Olejek arganowy - olejek młodości, zawiera dużo witaminy E, wspomaga wzrost brody i działa przeciwzapalnie.

Olejek Jojoba- Działą przede wszystkim bakteriobójczo i chroni przed utratą wody.

Jak stosować : lej na brodę  tyle ile potrzebujesz, najlepiej po męsku prosto z gwinta :)


STYLOWYBRODACZ

5%

za zapisanie się na newsletter

Apothecary 87 - olejki do brody oraz balsamy The Brighton Beard Company - balsamy do brody GoldenBeards - balsamy i olejki do brody Percy Nobleman - balsamy, pomady i olejki do brody Uppercut Deluxe - pomady i odzywki do włosów Stylowy Brodacz - szczotki i kartacze do brody
Captain Fawcett - woski i olejki do brody Pomp & Co. - woski do brody i pomady do włosów The Bearded Man Company - balsamy i olejki do brody Barber Mind - olejki do brody i pomady do włosów Damn Good Soap - olejki i balsamy do brody Pan Drwal - olejki do brody