• Olejek do Brody Apothecary 87 Original Recipe Beard Oil 10ml
  • Olejek do Brody Apothecary 87 Original Recipe Beard Oil 10ml

Olejek do Brody Apothecary 87 Original Recipe Beard Oil 10ml

REF AP1

46,-

Czas dostawy: 1-2 dni

Olejek do brody marki Apothecary 87

Olejek dla mężczyzn, którzy wiedzą jak dbać o swoją brodę! Produkt pomaga nawilżać i odżywiać zarost, nadając brodzie niepowtarzalnego blasku i przyjemnego, leśnego zapachu. Dzięki wyjątkowej kompozycji olejków roślinnych, produkt pomaga wzmocnić naturalną strukturę włosów, co w szybkim czasie przekłada się na bardziej atrakcyjny wygląd zarostu – wystarczy stosować go regularnie, w niewielkich ilościach, równomiernie rozprowadzając po całej powierzchni brody.

Jak stosować: Kilka kropli olejku rozcieramy w dłoniach, a następnie wcieramy go w dokładnie umytą, ale koniecznie już suchą brodę. Następnie czekamy kilka minut, aż olejek się wchłonie i rozczesujemy brodę używając do tego celu szczotki do brody lub popularnego wśród brodaczy kartacza. W ostateczności możemy skorzystać nawet z grzebienia.

Dla kogo: Olejek przyda się każdemu brodaczowi, któremu zależy na atrakcyjnym wyglądzie brody, na jej blasku i przyjemnym zapachu.

Skład: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil;Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil;Pelargonium Graveolens;Pogostemon Cablin;

Nie dziękuję
5%

za zapisanie się na newsletter

Apothecary 87 - olejki do brody oraz balsamy The Brighton Beard Company - balsamy do brody GoldenBeards - balsamy i olejki do brody Percy Nobleman - balsamy, pomady i olejki do brody Uppercut Deluxe - pomady i odzywki do włosów Stylowy Brodacz - szczotki i kartacze do brody
Captain Fawcett - woski i olejki do brody Pomp & Co. - woski do brody i pomady do włosów The Bearded Man Company - balsamy i olejki do brody Barber Mind - olejki do brody i pomady do włosów Damn Good Soap - olejki i balsamy do brody Pan Drwal - olejki do brody