• Olejek do Brody Big Sur 30ml
  • Olejek do Brody Big Sur 30ml
  • Olejek do Brody Big Sur 30ml

Olejek do Brody Big Sur 30ml

REF GB4

80,-

Czas dostawy: 1-2 dni

Olejek do Brody Big Sur wykonany jest z wyłącznie z naturalnych olejków, które zmiękczają i nawilżają brodę a zarazem odżywiają.

HAND MADE, 100% Natural, Organic & Vegan

Po zastosowaniu na brodę poczujesz, że jesteś w Big Sur w Kalifornii, wędrujesz a później odpoczywasz w miejscu z widokiem na ocean. Super zapach, dla tych co chcą mieć kalifornijskie  słońce cały czas!

Składniki: Olejek jojoba, olejek arganowy i morelowy.

Zastosowanie : Najpierw wstrząsnąć a później umieścić kilka kropli na dłoniach a na końcu wmasuj w brodę i wystylizuj ją szczotką do brody Stylowy Brodacz.

Nie dziękuję
5%

za zapisanie się na newsletter

Apothecary 87 - olejki do brody oraz balsamy The Brighton Beard Company - balsamy do brody GoldenBeards - balsamy i olejki do brody Percy Nobleman - balsamy, pomady i olejki do brody Uppercut Deluxe - pomady i odzywki do włosów Stylowy Brodacz - szczotki i kartacze do brody
Captain Fawcett - woski i olejki do brody Pomp & Co. - woski do brody i pomady do włosów The Bearded Man Company - balsamy i olejki do brody Barber Mind - olejki do brody i pomady do włosów Damn Good Soap - olejki i balsamy do brody Pan Drwal - olejki do brody