• Pomada do Włosów Uppercut Easy Hold
  • Pomada do Włosów Uppercut Easy Hold
  • Pomada do Włosów Uppercut Easy Hold

Pomada do Włosów Uppercut Easy Hold

REF Up8

69,-

Czas dostawy: 1-2 dni

Ta pomada do włosów to pasta o delikatnym chwycie i matowym wykończeniu.Sprawdzi się u dorosłych lubiących naturalne wykończenia fryzury a tym samym przez swą łagodność i doskonale modeluje włosy dziecięce nie obciążając je.

Jak używać: Niewielką ilość rozetrzeć w dłoniach i nałożyć na suche włosy. Wymodelować przy pomocy grzebienia Stylowy Brodacz.

Dla Kogo?: Dla wszystkich, którym zależy na naturalnym matowym efekcie, delikatnym chwycie i kosmetyku nie obciążającym włosów. 

Nie dziękuję
5%

za zapisanie się na newsletter

Apothecary 87 - olejki do brody oraz balsamy The Brighton Beard Company - balsamy do brody GoldenBeards - balsamy i olejki do brody Percy Nobleman - balsamy, pomady i olejki do brody Uppercut Deluxe - pomady i odzywki do włosów Stylowy Brodacz - szczotki i kartacze do brody
Captain Fawcett - woski i olejki do brody Pomp & Co. - woski do brody i pomady do włosów The Bearded Man Company - balsamy i olejki do brody Barber Mind - olejki do brody i pomady do włosów Damn Good Soap - olejki i balsamy do brody Pan Drwal - olejki do brody