O Nas

Przełom 2015 / 2016 to czas, gdy postanowiliśmy zmienić oblicze szczotek do brody, nadać im wyjątkowości i stylu, w którym odnajdzie się każdy zadbany brodacz.

Bezpośrednia inspiracja powstała z zachwytu nad pięknymi lasami bukowymi otaczającymi od zachodu Poznań, a przede wszystkim po pobycie nad jeziorem Lutomskim w okolicach Sierakowa.

Wówczas pojawiła się idea, myśl przewodnia i powstał Stylowy Brodacz.

Stylowy Brodacz to marka, która ma pomóc posiadaczom brody we właściwej pielęgnacji i dać użytkownikom wysokiej jakości produkty.

Produkty nietuzinkowe, eleganckie i stylowe czyli szczotki do brody Stylowy Brodacz.

Misją naszej marki jest stawianie na najwyższą jakość drewna oraz włosia czego dowodem są wszystkie nasze szczotki do brody.

Chcemy towarzyszyć Wam codziennie i czerpać satysfakcję z widoku zadbanych Stylowych Brodaczy wokół nas :)


Ze Stylowym Pozdrowieniem !

5%

za zapisanie się na newsletter

Apothecary 87 - olejki do brody oraz balsamy The Brighton Beard Company - balsamy do brody GoldenBeards - balsamy i olejki do brody Percy Nobleman - balsamy, pomady i olejki do brody Uppercut Deluxe - pomady i odzywki do włosów Stylowy Brodacz - szczotki i kartacze do brody
Captain Fawcett - woski i olejki do brody Pomp & Co. - woski do brody i pomady do włosów The Bearded Man Company - balsamy i olejki do brody Barber Mind - olejki do brody i pomady do włosów Damn Good Soap - olejki i balsamy do brody Pan Drwal - olejki do brody