O Nas

Stylowy Brodacz został stworzony z myślą o prawdziwych mężczyznach, którzy stawiają na stylowy, zadbany wygląd swojej brody.

Idea Stylowego Brodacza narodziła się na przełomie 2015/2016 roku, gdy w trakcie pobytu nad jeziorem Lutomskim, niedaleko Sierakowa, zachwyciliśmy się otaczającą nas naturą i pięknem lasów bukowych znajdujących się pod Poznaniem. Pobyt nad jeziorem był przełomową chwilą, w której postanowiliśmy zmienić oblicze pielęgnacji zarostu. Uznaliśmy, że czas na małą rewolucję, która początkowo dotknęła szczotek i grzebieni, których głównodowodzący Brodacz, używał na co dzień - postanowiliśmy nadać im wyjątkowego stylu i prostej elegancji pochodzącej wprost z natury. Tak właśnie powstała marka Stylowy Brodacz...

Inspirowane siłą surowego, mocnego drewna buka i pięknem natury, niezawodne akcesoria do brody idealnie leżą w męskiej dłoni i doskonale nadają się do codziennej pielęgnacji zarostu. Szczotki, kartacze i grzebienie wykonane są z najwyższej jakości drewna i włosia, dlatego są niezawodne i bardzo proste w użyciu.

Znając problemy współczesnego mężczyzny z bujnym zarostem, Stylowy Brodacz sam testuje na własnej brodzie kosmetyki i akcesoria do brody, które potem może z czystym sumieniem polecać klientom w swoim sklepie.

Naszym celem jest dostarczenie brodaczom nietuzinkowych, stylowych i eleganckich akcesoriów oraz produktów do codziennej pielęgnacji zarostu. Chcemy towarzyszyć Wam codziennie i czerpać satysfakcję z widoku zadbanych Stylowych Brodaczy wokół nas!


Sklep
Stylowy Brodacz to sklep dla entuzjastów zarostu i brodaczy dbających o swój wygląd. Sklep dla brodaczy dostarczy Ci wysokiej jakości, profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała, włosów i zarostu. Nasze olejki do brody, balsamy i odżywki do brody zapewnią odpowiednie odżywienie włosów, połysk i miękkość, szampony do brody oczyszczą ją z codziennych zabrudzeń, pomady do włosów poskromią Twoją fryzurę oraz dodadzą jej szyku i połysku. Oferujemy także preparaty do stylizacji włosów i zarostu, które pokochasz od pierwszego użycia. Oprócz kosmetyków mamy w ofercie stylowe przybory do pielęgnacji brody, w tym szczotki, kartacze i grzebienie do brody, a także przybory do golenia i podcinania zarostu.

5%

za zapisanie się na newsletter

Apothecary 87 - olejki do brody oraz balsamy The Brighton Beard Company - balsamy do brody GoldenBeards - balsamy i olejki do brody Percy Nobleman - balsamy, pomady i olejki do brody Uppercut Deluxe - pomady i odzywki do włosów Stylowy Brodacz - szczotki i kartacze do brody
Captain Fawcett - woski i olejki do brody Pomp & Co. - woski do brody i pomady do włosów The Bearded Man Company - balsamy i olejki do brody Barber Mind - olejki do brody i pomady do włosów Damn Good Soap - olejki i balsamy do brody Pan Drwal - olejki do brody